Comfort

ETAPY TWORZENIA STRONY:

LICZBA PODSTRON – 4-10

SPECYFIKACJA – Szeroko omówimy założenia strony. Klient wybierze bazowy projekt graficzny. Przygotowana zostanie struktura i schematy podstron.

ANALIZA – Przeanalizujemy cele witryny, omówimy grupę docelową, dobierzemy rozwiązania dla zwiększenia skuteczności strony.

KONTAKT – Pozostaniemy w stałym kontakcie telefonicznym (lub poprzez Skype) z Klientami podczas całego procesu prac nad stroną.

STATYSTYKI Opcjonalnie uruchomimy Google Analitycs. Dzięki temu Klient otrzyma raporty klikalności, niepowtarzalnych odwiedzin, słów kluczowych po których wchodzą potencjalni klienci itp.

PROJEKTY – Udostępniamy Klientowi ponad 1000! profesjonalnych, komercyjnych projektów stron do wyboru. Koszty związane zakupem samego projektu są dzięki temu niewielkie.

RESPONSYWNOŚĆ – Projekty przygotowane są obecnie w technologii RWD. Oznacza to że, bez względu na rozmiar wyświetlacza na urządzeniu mobilnym strona się nadal dobrze wyświetla. Treści automatycznie dopasowują się do szerokości ekranu.

CMS – Panel administracyjny do edycji treści strony. Klient może łatwo sam uzupełnić zawartość strony internetowej. Specjalista często nie jest do tego potrzebny.

UKŁADY PODSTRONDowolna ilość podstron tworzona jest na podstawie układu graficznego. Każdy taki układ wymaga osobnego oprogramowania i osobnych plików. Rozbudowując stronę podstrona może zawierać wiele kolejnych podstron.

SLIDER – Automat, w który wymieniają się zdjęcia. Znajduje się na stronie głównej. Klient sam może w każdym momencie poprzez CMS wstawić własne zdjęcia lub grafiki do slidera, wgrywając np. z komputera. W tej opcji 1 slider.

WERSJA JĘZYKOWA – Strona zakłada jedną wersję językową.

GWARANCJA – Udzielamy 2 letniej gwarancji na wykonane prace. Strona będzie poprawnie działała w określonych przeglądarkach i na określonych wcześniej serwerach. Świadczymy 2 miesięczną pomoc techniczną w dni powszednie w godzinach 8-16:00.