FAQ

 • Często Zadawane Pytania

 • Nadal Potrzebna Pomoc?

 • Co odróżnia profesjonalnie wykonane strony internetowe od amatorskich?

  Dostępność dla wszystkich najpopularniejszych przeglądarek internetowych.Poprawność kodowania zgodna ze standardami międzynarodowej organizacji W3C. Wykorzystanie zaawansowanych technologii budowy modułowej stron. Przygotowanie strony do dalszej rozbudowy w przyszłości.

  • Użycie technologii szablonów oddzielającej zawartość strony od wyglądu. Wdrożenie mechanizmów i optymalizacja strony dla wyszukiwarek (SEO).

   Ogólne zaprojektowanie strony zgodnie z regułami sztuki. Budowa zaawansowanych formularzy. Przygotowanie wersji strony do druku.

    

  Jaki koszt stworzenia strony internetowej?

  Potrzeby dla każdego projektu są różne. Wycenę przygotowujemy indywidualnie w oparciu o potrzebne funkcjonalności. Strona firmowa zawierająca „typowe” elementy: opis oferty, produktów, usług, galerie ze zdjęciami, dane kontaktowe, mapki położenia firmy, formularze zamówienia/wyceny, podstrony zawierające opisy może kosztować od 500 do 2000zł.

  Ile czasu trwa przygotowanie strony internetowej?

  Staramy się działać bardzo szybko, jednak wiele zależy od ostatecznej funkcjonalności serwisu. Na szybkość prac wpływ ma sprawna komunikacja. Prace przebiegają w etapach, w których w kilku miejscach nasze prace zostają wstrzymane aż do momentu otrzymania dalszych informacji od Klienta. Orientacyjny czas przygotowania strony, wizytówki firmowej to ok. 5-10 dni. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak długo wykonywana może być strona zgodna z Państwa koncepcją, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

  Jakie są etapy przygotowania strony internetowej?

  Procedura przygotowania strony internetowej może być różna. Dla średnio skomplikowanych stron przedstawia się ona następująco:

  Gromadzenie informacji – Określenie potrzeb Twoich klientów, celów strony Internetowej, omówienie wyglądu i elementów jakie znajdą się na witrynie

  Przygotowanie projektu graficznego – Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy projekt graficzny i przesyłamy go do wglądu. Analizujemy go wspólnie i nanosimy poprawki.

  Wdrożenie systemu CMS (Zarządzania treścią strony) – Do gotowej strony podpinamy system, który będzie umożliwiał Ci samodzielne zmienianie treści na stronie.

  Podpięcie statystyk i domeny – Na koniec podpinamy Twoją domenę oraz zaawansowany system umożliwiający: śledzenie odwiedzalności strony, sprawdzenie z jakich miejscowości pochodzą klienci, jakie podstrony najczęściej przeglądają i jak długo na nich pozostają, a także wiele więcej.

  Na jakie dodatkowe koszty jestem narażony tworząc nową stronę internetową?

  Przygotowując stronę ponosisz jednorazową opłatę za jej stworzenie. Istnieją również koszty związane z jej utrzymaniem i są to domena (adres strony) serwer (miejsce, w którym przechowywana jest twoja strona, tak aby była przez cały czas dostępna).

  Zamawiając u nas stronę internetową domenę oraz hosting otrzymujesz na rok za darmo.

  Opłaty związane z przedłużaniem usług ustalane są indywidualnie.

  Czy będę mógł nadzorować proces budowy mojej nowej strony?

  Tak. Na każdym etapie tworzenia stron macie Państwo wgląd w efekty pracy. Ponadto każde zlecenie ma przydzielonego opiekuna, który dokładnie zna wytyczne dotyczące strony.

  Czy możliwe jest przebudowanie strony, której już posiadam?

  Wszystko zależy od strony, którą klient chce przebudować. Nie każdą witrynę można przebudować i nie zawsze się to opłaca (może okazać się, że zbudowanie jej od nowa będzie tańsze). Ewentualne możliwości i koszt modyfikacji strony klienta możemy określić po zapoznaniu się z Państwa stroną.

  Czy strona musi być zainstalowana na Państwa serwerach, czy można ją zainstalować na serwerach zewnętrznych?

  Możliwe jest zainstalowanie strony na serwerach innego usługodawcy. Klient decyduje o tym.

  Czy mogę u Państwa kupić sklep internetowy?

  Tak. Nasza firma zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny e-commerce. Zainteresowanych ofertą oprogramowania sklepu zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

  Czy w późniejszym okresie jest możliwość rozbudowy strony internetowej?

  Tak. Nasza firma zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny e-commerce. Zainteresowanych ofertą oprogramowania sklepu zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

  Czy udzielają Państwo gwarancji na usługi tworzenia stron, serwisów, aplikacji internetowych?

  Tak WEB-Online udziela 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie usługi.

  Co otrzymuję po zakończeniu prac?

  Gdy kompletnie zakończymy prace nad projektem otrzymują Państwo od nas : licencję, pliki źrodłowe strony/serwisu, 12 miesięczną gwarancję, w cenie również instalacja na wskazanym serwerze, fv VAT.

  Co to jest strona responsywna?

  Responsywna strona internetowa stworzona jest w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych. Niezależnie, czy użytkownik będzie korzystał z niej na komputerze, tablecie czy smartfonie, strona wyświetli się w sposób dostosowany do ekranu urządzenia. Strony responsywne cieszą się coraz większą popularnością w oczach wyszukiwarki Google a ilość urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu rośnie, dlatego warto zadbać o swoich potencjalnych klientów.

  Od czego zależy cana pozycjonowania?

  Proces pozycjonowania strony internetowej jest procesem trudnym i długim. Na cenę usługi wpływ ma jakość wykonania pozycjonowanej strony oraz przeprowadzona na początkowym etapie analiza konkurencji. Cena jest też zależna od wybranego modelu rozliczeń.

 • Zapytaj o Wsparcie


  Zapraszamy do kontaktu dzwoniąc pod nr tel. 22 270 65 10 Infolinia: 801 066 396

  Wyślij Wiadomość


  Wyślij wiadomość korzystając z formularza lub na adres e-mail info@web-online.pl