Media

Animacje

Bądź dynamiczny. Tworzenie animacji jest jedną z ciekawszych możliwości jakie dają multimedia. Przy ich pomocy wypromujesz atrakcyjny baner, wykorzystasz w elektronicznych materiałach promocyjnych czy chociażby umieścisz na stronie www jako intro lub w sliderach.

Aplikacje

Aplikacje to nic innego jak programy działające w internecie. Zdalny kontakt z klientami, administrowanie stronami i sklepami, organizacja pracy firmy, itp. – w tym wszystkim pomogą aplikacje. Nie są ograniczone miejscem. Dostęp do internetu pozwala się nimi posługiwać w dowolnym czasie i pozwala na obsługę wielu użytkowników, gdy nada się im uprawnienia.

Panele administracyjne stron www (CMS), sklepy internetowe, organizatory czasu pracy w firmach, systemy realizacji zamówień, newslettery, systemy rezerwacji to tylko niektóre aplikacje, a jest ich bardzo wiele.

Social Media

Budowanie wizerunku marki odbywa się w dzisiejszych czasach za pomocą Social Media marketing. Oferujemy Państwu stworzenie i prowadzenie strony fanpage marki bądź firmy oraz dodawanie treści, które przyciągną uwagę nowych użytkowników. Zdobędą Państwo bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, przy niskich kosztach działań marketingowych.

 • Projekty

  Zapraszamy do zapoznania się
  z tysiącami propozycji wyglądu stron.

 •     FAQ

  Przejrzyj dział FAQ, odpowie na najważniejsze
  nurtujące pytania.

 •   Kontakt

  Nasi Konsultanci chętnie odpowiedzą
  na pytania i przybliżą zakres oferowanych usług.