Strony WWW

Atrakcyjność WWW = Zysk Firmy

Strona internetowa ma za zadanie stanowić o atrakcyjności oferowanych przez Państwa usług oraz zyskach z nimi związanych. W odpowiedzi na Państwa potrzeby analizujemy branżę, w której porusza się firma.

Spójna Koncepcja vs. Funkcjonalność Strony

Sukces strony jest konsekwencją pomysłowości, kreatywności oraz perfekcyjnego wykonania. Spójna koncepcja przygotowywanego projektu jest niezwykle ważna do tego, aby Twoja strona spełniała wszystkie potrzebne funkcje z nią związane. Kluczowy jest kreatywny etap tworzenia, a w konsekwencji wyakcentowanie istotnych dla potencjalnych klientów danych.

Charakter Strony vs. Profil Działalności

Charakter strony www powinien idealnie pasować do profilu Twojej działalności. Wtedy na pewno stanie się odpowiedzią na oczekiwania Twoich nowych klientów.

Wygląd Strony = Jakość i Klasa

Projektowanie profesjonalnych stron www nabiera tym większego znaczenia jak potężnego znaczenia nabrało medium jakim jest internet. Pierwszym etapem oceny Państwa firmy przez potencjalnych klientów jest strona internetowa. Świadczy ona o klasie i jakości firmy. Sprawimy by projekt jak najlepiej spełniał swoje zadanie, zarówno od strony wizualnej, prezentacyjnej jak i funkcjonalnej.

Najnowsze Trendy vs. Standardy Rynku

Wraz z rozwojem internetu podąża technologia wizualna i programistyczna. Strona wzbogacona o najnowsze trendy i najskuteczniejsze wtyczki będzie spełniać aktualne standardy rynku.

Funkcja Informacyjna vs. Funkcja Wizualna

Funkcja informacyjna strony powinna determinować nacisk na czytelny układ strony. Funkcja wizualna powinna wykorzystywać wszelkie możliwości nowych mediów tak wykorzystując grafikę oraz video aby oferta została przedstawiona w przystępny i atrakcyjny sposób.

 

PAKIET

Strony Responsywne

Projektujemy strony internetowe w technologii responsywnej, dzięki której dostosowuje się ona do ekranu każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana. Profesjonalnie wykonana strona internetowa nie powinna obejść się bez responsywności. Umożliwia to prostą nawigację nie tylko przez użytkowników komputerów stacjonarnych, ale także urządzeń przenośnych. Strona zostaje wykonana w taki sposób, aby każdy z odwiedzających otrzymywał tylko najważniejsze informacje, bez zbędnych elementów.

Zalety

  •  

  • Poprawne wyświetlanie

   Państwa strona WWW zostanie poprawnie wyświetlona na każdym urządzeniu bez względu na wielkość lub jego rodzaj.

  • Niskie koszty

   Niskie koszty utrzymania i aktualizacji spowodowane są tym, że nie ma potrzeby przebudowywania całego projektu. Dodanie nowych elementów nie ma wpływu na szybkość działania i wygląd strony.

  • Przyjazna Nawigacja

   Inteligentne dopasowywanie się stron responsywnych do każdego urządzenia mobilnego pozwala na szybkie dotarcie do informacji przez klienta.

  • Prestiż z perspektywy klientów

   Klienci przeglądając strony przy pomocy urządzeń mobilnych mają świadomość profesjonalnego podejścia przez Państwa firmę. Ma to wpływ na wizerunek, prestiż i jakość z perspektywy odbiorcy.

  • Łatwość rozwoju strony

   Dodanie kolejnych podstron, ingerowanie w już istniejące, wszelkiego rodzaju zmiany i uaktualnienia są niewątpliwym atutem stron responsywnych.

  • Wdrożenie do już istniejącej strony www.

   Istnieją narzędzia umożliwiające wdrożenie responywności do już istniejącej strony internetowej.

 

Losowe Projekty